Subsoul

Roman

Бюджет
Budget

4000 доларів

У людей існують соціальні проблеми: відсутность зв’язків та ресурсів для формування чогось нового; проблема емоційного контролю (часта поява депресій) у звзяку з життям у великих містах; потреба надихання людей на діЇ; проблема знаходження себе; страх іти проти системи із загрозою втратити себе.

Поглянувши на досвід розвинених держав, можна помітити, що люди набагато легше просто підійти до когось і поспілкуватися на вулиці. У звязку з менталітетом, певними соціальними нормами тощо люди відчувають страх або певний дискомфорт, коли в них виникає бажання чи потреба з кимось заговорити. Це не дозволяє поєднуватися людям, комунікувати і творити разом.
Створити додаток для iOS та Android завдяки котрому ви можете отримати пораду, матеріальну допомогу чи нові зв’язки із вирішення проблеми, яка існує для користувача.
Принцип дії: кожен юзер завантажує додаток завантажуючи зі сторів; формує певне бачення за допомогою хештегів про свій психотип: в чому людина компентента, найкраща, що їй подобається... і в кінці реєстрації проходить психологічні тести для формування психотипу, анкети, фотографії користувача. Також формується набір базових навичок, наприклад: володіння іноземними мовами.  Тому маючи певну ідею, котру юзер хоче реалізувати йому не потрібно витрачати час на пошук однодумців: ходити на хакатони та подібні заходи. Людина може формувати запит і система сама викине потрібних людей, відібравши кращих за різними параметрами, в тому числі за психотипом.
При формуванні команди команди система автоматично підбере різні психотипи, що сформує багатогранну, розвинуту в різних областях, де це потрібно, команду. Наприклад, Стів Джобс як чудовий маркетолог, та технічний геній Стів Возняк.