Створення єдиного сайту благодійних організацій

Софія Заремба

Бюджет
Budget

$3 000

Благодійність в Україні існує не системно. Люди жертвують кошти тілько ситуативно - коли проблема досягає критичного рівня. Крім того мало людей знають надійні благодійні організації, яким можна довірити кошти і які реально щось роблять. Тому пожертвування в умовах відсутності суспільних катаклізмів (війна, революція) є доволі не значними і майже не вирішують існуючі проблеми.

Для того щоб благодійність стала системною та стабільною люди повинні:
а) знати організації, яким можна довіряти (роботу яких видно, які звітують про свої справи);
б) постійно мати легкий доступ до інформації про існуючі проблеми та можливість легко переказати кошти.
Для цього я пропоную створити єдиний сайт blagodiynist.in.ua - який виступить своєрідним “єдиним вікном”, переходом, на сайти інших благодійних організацій розподілених за категоріями (допомоги військовим, дітям, тваринам і т.д.).
До кожної організації даватиметься опис і оцінка користувачів її діяльності по 5ти бальній шкалі (5-дуже добре).
Вигоди полягають в тому, що:
1) людина може легко знайти організацію, що займається відповідною проблемою;
2) всі благодійні організації, виставлені на фонді, проходитимуть верифікацію - перевірку їхньої діяльності, що дозволить відсіяти шарлатанів та обманщиків;
3) зросте кількість пожертвувань, оскільки користувачу не доведеться здійснювати довгі пошуки фондів, що займаються різними проблемами й дово роздумувати над тим чи вони заслуговують довіри.
Завдяки такому максимально зручному та простому сайту, який не буде містити реклами та зайвої інформації, а даватиме змогу здійснити пожертвування на різні проекти та різним категоріям із “єдиного вікна” благодійність стане звичним явищем.