Візуалізування екологічної ситуації на карті екологічного забруднення

Ярослав Ляхович

Бюджет
Budget

$4 000

Вибираючи житло, переїжджаючи з міста у місто ми практично нічого не знаємо про екологічний стан місцевості де живемо та працюємо. Негативний вплив екології зазвичай помічається тільки після значного проміжку часу й призводить до значних проблем із здоров’ям. Я вважаю, що кожна людина має право знати в яких умовах живе і чи екологічно безпечне місце її проживання.

Ідея полягає в комплексному зібранні даних від санітарноепідеміологічної служби, замірів основних екологічних показників повітря, грунту та води. Ці дані будуть опрацьовані і релевантно відображені на карті України. Передбачуваний рівень деталізації - до районів та окремих місцевостей у містах. Карта забарвлюватиметься у зелений (якщо територія екологічно чиста) та червоний (якщо забруднена) кольори із відповідними градієнтами. При виборі окремих областей та міст у вспливаючому вікні подаватиметься інформація про цю територію: результати замірів екологічних показників повітря, грунту та води із зазначенням максимально допустимих показників.
Така візуалізація дозволить не тільки наглядно переконатися в необхідності вирішення екологічних проблем, але й дасть змогу розумно підходити до вибору місця проживання, роботи. В перспективі це дасть поштовх також зеленому туризму.