Відповідальне врядування

Ярослав Ляхович

Бюджет
Budget

$5 000

В українському суспільстві існує значна проблема - влада не відчуває відповідальності перед своїми громадянами, які, у свою чергу, майже не приймають участь в управлінні країною. Проблема коїться у відсутності необхідної інформації. Люди не знають на що йдуть їхні податки,  як держава використовує їх кошти. Цим і користаються не чесні чиновники, отримуючи максимально великі “відкати” та наносячи шкоду економічному та соціальному розвитку країни.  Цю ситуацію потрібно вирішувати невідкладно!

Головна ідея проекта - це створення сайту, де буде зібрана інфографіка про бюджети міністерств та відомств, а також показано на що вони витрачають ці кошти.
Також, до кожного міністерства буде прописано його основні функції, відображено як змінювалося їхнє фінансування протягом кількох попередніх років. Користувач зможе отримати доступ до всієї інформації, яка знаходиться в публічному доступі. Зможе дізнатися, який бюджет УкрАвтодору, чи, наприклад, Міністерства охорони здоров’я. Дізнатися чи зростав, чи зменшувався він протягом останніх кількох років.

Буде використовуватися інформація, що є відкритою для громадян, та яку можна отримати на основі звернень до тих чи інших відомчих органів.

Із розвитком проекту можна розширювати й деталізувати бюджети та видатки по відомствах та організаціях.
Громадяни знатимуть на що витрачаються їхні податки та зможуть оцінювати ефективність державної політики.
Все це буде подано в легкій та доступній формі інфографіки. Із таблицями та діаграмами.